Gaye Kimya Endüstriyel Temizlik Kimyasalları

Hakkımızda

Home Hakkımızda

Misyonumuz

Halı Yıkama Sektöründeki İş Ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kullanılan insan, iş, ürün veya hizmet kalitelerinin sistematik bir yaklaşım ile tüm çalışanlarının da katkılarıyla sağlamaktır. Bu Gaye ile uygulanan her süreçte tüm çalışanların fikir ve hedefleri kullanılmakta ve tüm çalışanlarımız üretim kalitesine dahil edilmektedir. Gaye Kimya’ya dokunan herkesle, ihtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak. Hammaddeden başlayan yan sanayi, tüm çalışanları, dağıtım örgütünü, bayileri ve Halı Yıkamacı İş Ortaklarını kapsayan ve satış sonrası hizmetleri de içerisine alan bir süreç olduğunu unutmamak Gaye Kimya’nın gayesidir…

Vizyonumuz

Öncelikle Ülkemiz ve Dünya Halı Yıkama Sektörünü başarıya taşıyacak her bireysel ve ticari planın mimarı olmak…Felsefemiz; ürünlerin ve hizmetlerin sürekli iyileştirilmesi yoluyla; iş Ortaklarımızın memnuniyeti ve çalışanların bağlılığını sağlayan bir Esnaflık anlayışıdır. Yönetim tarzımız sürdürülebilir mükemmellik sağlayan ve sürekli iyileştirmeye açık hedeflerdir. Ürünler ve süreçler mutlak suretle dikkate alınır. İş ortaklarımızın ve Halı Yıkama ustalarımızın katılımı sağlanır. Ekip ve takım çalışması yapılır. Tüm çalışanlarımız sorumluluklarının bilincindedir. Bu Felsefe ve hedeflerimiz üst yönetimin liderliği, tüm çalışanların katılımı ve uzun dönemli, sistematik bir programla gerçekleştirilir. Yönetimin katılımı, iletişim, sürekli gelişme, eğitim, ekip çalışması, süreç iyileştirme, Gaye Kimya İşletmesinin başarısı için gerekli kilometre taşlarıdır.

Gaye Kimya

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Halı yıkama sektörü başta olmak üzere hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde başarı sağlamaya devam ediyoruz! 

En İyi Formül

Yeni B-2023 halı şampuanı formülümüz ile büyük ses getirdik! Siz hala denemediniz mi?

Ar-Ge

Kendimizi her gün geliştirmeye devam ediyoruz. Ciromuzun önemli kısmını Ar-Ge çalışmaları için finanse ediyoruz.

+20 Yıl Deneyim

Tüm ürünlerimiz kullanıcı görüşleri dikkate alınarak geliştirildi. Birlikte geliştirerek deneyim kazanmaya devam edeceğiz.
  • İhtiyaç analizi
  • Ürün eğitimi
  • Hızlı destek
  • Doğru çözüm

Teknoloji

Çağdaş üretim teknikleri ve teknolojiyi en üst düzeyde kullanarak size daha iyi hizmet vermeyi prensip edindik.

Devamlılık

Her gün üstüne koyarak ilerlemeye devam ediyoruz. Mutlu müşteri sayımız düzen olarak artmaya devam ediyor.
Call Now ButtonŞimdi Ara